Grey’s Room czeka w La Première


Grey’s Room czeka w La Première

Czy należysz do fanek miłosnych intryg i wybierasz się dzisiaj na premierę ‘Ciemniejszej strony Greya’? Jeśli tak, warto zadbać o siebie od stóp do głów, by na seansie czuć się tak seksowne jak jego bohaterka… Intrygujący manicure z pewnością w tym pomoże. Mamy dla Ciebie coś, co idealnie pasuje do takiej okazji: hybrydę SPN 741 Grey’s Room, którą możesz kupić lub zrobić u nas na miejscu. Grey’s Room to wyjątkowa czerwień, działająca na zmysły, kobieca i pełna erotyzmu – w sam raz na dzisiejszy seans… I niezależnie od tego, czy wybierasz się do kina z partnerem, czy z przyjaciółkami, Twoje paznokcie będa przykuwały spojrzenia innych swoją głębią.

Grey’s Room zachwyci jednak nie tylko fanów Grey’a. Zbliżają się Walentynki, więc taki odcień będzie doskonale prezentował się na romantycznej kolacji we dwoje. Twoje paznokcie będą jak szlachetna biżuteria i nadadzą Ci zmysłowego looku, któremu Twój mężczyzna się nie oprze…

A jeśli… nie planujesz żadnej walentynkowej kolacji? I tak zachęcamy do wypróbowania tego koloru! Sprawi, że poczujesz się pewna siebie, kobieca i pełna seksapilu. Tak to działa, wiemy to z doświadczenia… Chyba się nie oprzesz? Zapraszamy!

+ There are no comments

Add yours